Vakgarage Auto Corsten

SEAT Leon

ST 1.5T 131pk FR Apple Carplay Android Sport-St Full Link Zwarte-Hemel LED Trekhaak Navi LMV 17" Dual-ECC Privacy Glass DAB LED Cruise Control1.5 TSI

2019

|

Benzine

|

142258

€ 13.895 Prijs is incl. BTW en BPM

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Handgeschakeld

Bouwjaar

2019

Tellerstand

142258 km Vakgarage

Brandstof

Benzine

Energielabel

B

Carrosserie

Stationwagon

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze SEAT Leon

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Android auto

Apple carplay

Audio installatie

Bluetooth telefoonvoorbereiding

DAB-Radio

Multimedia-voorbereiding

Omschrijving

U zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze SEAT Leon ST een geweldige keuze! Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. De sportstoelen geven het interieur van deze Leon ST een super strakke en sportieve uitstraling. Tot de uitrusting van deze SEAT behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halogeen koplampen met LED-dagrijverlichting, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels en donker getint glas achter.

Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Audio-aanpassingen doen zonder de weg uit het oog te verliezen? Daar zorgt de audiobediening op het stuur voor! In deze SEAT kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. U bent in deze SEAT ook voorzien van sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze SEAT Leon ST samen. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze SEAT voor een proefrit reserveren.

Waar staat deze auto

Vakgarage Auto Corsten

Mariastraat 64

5738 AK Mariahout

Route plannen

Wij krijgen een 9.2 van onze klanten